Spotkanie włocławskiego klastra BIZNES & INNOWACJE

W dni 8 czerwca miało miejsce kolejne spotkanie włocławskiego klastra BIZNES & INNOWACJE.

Podczas spotkania odbyło się szkolenie z zakresu ,,Ochrona danych osobowych w pigułce”- Modrzejewski Consulding.

Następnie przedstawiciel japońskiej firmy KOYO Pan Andrzej Sorko zaprezentował ofertę łożysk 5 generacji oraz nowości technologiczne.

Podczas spotkania gościliśmy Pana Artura Mosaka z firmy ENTERPRISE. Został zainaugurowany proces powiązań gospodarczych i kulturalnych z miastem Odessa, wymianie technologii i kontaktów międzynarodowych.

Miłym akcentem było wystąpienie przedstawicieli klubu piłkarskiego Włocłavia.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele nowych firm i instytucji.

Dziękujemy Panu dyrektorowi Januszowi Majewskiemu za czynny udział w procesie tworzenia i rozwijania naszego klastra. Powiązania kooperacyjne sprawiają, że członkostwo w klastrze to zaufanie i konkurencyjność w tworzeniu nowej, jakości naszego biznesu.

Czwarte otwarte spotkanie biznesowe już za nami, następne podobne spotkanie zamknięte wyłącznie dla Członków i Partnerów odbędzie się po wakacjach.

Prosimy Państwa o czynny udział i zaangażowanie w procesie rozwoju klastra oraz szeroko rozumianej przedsiębiorczości. Państwa sugestie oraz zgłaszane propozycje pozwolą rozwijać naszą organizację i tworzyć innowacyjne rozwiązania, które przyczynią się do rozwoju naszych firm i instytucji.

*materiał nadesłany przez Włocławski klaster BIZNES & INNOWACJE.

Wpis: Kinga Aneta Sroczyńska- redaktor działu KULTURA