Promocja książki Katarzyny Sarnowskiej „Szept anioła”

Filia nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Z. Arentowicza we Włocławku zaprasza na promocję najnowszej powieści Katarzyny Sarnowskiej „Szept anioła” .

Katarzyna Sarnowska po raz kolejny serwuje swoim czytelnikom podróż w niezwykły świat.

Życie nie rozpieszcza Aliny- bohaterki „Szeptu anioła”. Porzuca ją mąż, przechodzi załamanie psychiczne, boryka się z nielubianą pracą. W najtrudniejszej chwili w jej życiu pojawia się pomoc w postaci przesłania Aniołów. Zbiegiem okoliczności w ręce bohaterki trafia niezwykła książka, Rozmowy z Aniołami , od której rozpoczyna się jej życiowa przygoda i przemiana.
Czy Alina odnajdzie w sobie odwagę, by stawić czoła przeciwnościom? Czy spotka prawdziwą miłość?
Katarzyna Sarnowska – absolwentka filologii angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Pisarka i tłumaczka literatury anglojęzycznej. Przełożyła na język polski dwie powieści „Coriander” Barbary Victor oraz „Jak daleko do Betlejem?” Nory Lofts. W 2000 roku zadebiutowała książką dla dzieci „Przygody Kamili” oraz tomikiem poezji. Pisuje opowiadania. Za jedno z nich otrzymała nagrodę w poznańskim konkursie „Słowo przed ekranem”. W 2010 ukazała się jej pierwsza powieść „Smak życia”. W 2012 opublikowana została książka Gitty Mallasz „Rozmowy z aniołami” w jej przekładzie.
24 maja 2017 roku (środa). Promocja książki Katarzyny Sarnowskiej „Szept anioła”.
Lokalizacja: Filia nr 11 MBP, ul. Łęgska 28 (w gmachu Centrum Kultury „Browar B.”); Czas: godz. 17.00; Wstęp: wolny.
*źródło: własne
Wpis: Kinga Aneta Sroczyńska