Drużyna SANIKO mistrzem Włocławskiej Ligi Szóstek Piłkarskich.

W niedzielę 25 czerwca 2017 odbyła się 13-ostatnia kolejka Włocławskiej Ligi Szóstek Piłkarskich. W przyszłym roku w 1 lidze zagrają Saniko, DGS, MS-BUD, Zakład Karny, Drumet, TSR KUJAWY, Geberit, MZUKiD ,,Jastrząb”. Na ten moment w 2  lidze będą grać: Bobrowniki, Salamander, Fabianki, Wisła Włocławek, Run Chłodnia Portofino,Wika, Euro-Darmal.

Radosław Kołtun organizator:kołtun Pierwsza edycja Włocławskiej Ligi Szóstek Piłkarskich od strony organizacyjnej uważam,że była bez zarzutów.W pierwszej edycji halowej uczestniczyło 8 drużyn , a w WLSP 16 zespołów i jest to spory sukces.Będzie druga edycja zaczynany za rok na początku kwietnia i z tego tytułu, że jest tyle chętnych drużyn podzieliliśmy to na pierwszą i druga ligę. W I lidze zagra 8 zespołów w II lidze na dzień dzisiejszy również jest 8 być może dojdą kolejne .

Najbliższe plany….

We wrześniu trzy imprezy sportowe. Memoriał mojego ojca Władysława Kołtuna, Turniej Firm i Zakładów Pracy , II Turniej Charytatywny -Pomagamy Dzieciom wszystkie zebrane środki zostaną przekazane na Przedszkole nr 29 we Włocławku. Od listopada chcemy rozpocząć ligę halową , prawdopodobnie miejscem rozgrywek będzie Zespół Szkół Samochodowych- Radosław Kołtun

I miejsce –  Saniko

saniko pppCieszymy się z zajęcia pierwszego miejsca.Liga była na dobrym poziomie -mówili zawodnicy Sanikodyplom saniko

II miejsce – DGS dgsdgs radoscIII miejsce – MS -BUDmz

Kamil Heliński zawodnik Saniko :sa Poziom bardzo wysoki jeśli chodzi o pierwszą edycję , kilka ciekawych zespołów. W przyszłej edycji drużyna Saniko na pewno też wystartuje i będziemy bronić mistrzostwa.

Jacek Wiśniewski kierownik RUN Chłodnia:run chłodnNasza drużyna zakończyła rozgrywki na 13 miejscu .Jesteśmy bardzo zadowoleni z uczestnictwa , świetna organizacja, świetna zabawa .Czekamy na kolejną edycję.

Krystian Osiński kierownik SALAMANDER:salamander Uplasowaliśmy się na 10 pozycji , nie były to dla nas tak naprawdę udane zawody .Trochę braki kadrowe spowodowały,że zakończyliśmy rozgrywki na tym miejscu.Planujemy w następnych edycjach poprawić swój poziom gry.

Mariusz Przybysz Kierownik MZUKiD Jastrząb:mariusz mzukmariusz Bardzo się cieszę,że jako debiutanci w tych rozgrywkach osiągnęliśmy 8 miejsce co pozwala nam zagrać w I lidze  następnej edycji. Były kłopoty kadrowe, ale jakoś to przezwyciężyliśmy .Nie składamy broni – będą nowe twarze, nowe emocje.

Krzysztof Lachowicz bramkarz TSR Kujawy: tsr kapitanZakończyliśmy rozgrywki na 6 miejscu. Takie imprezy sportowe są potrzebne we Włocławku.W naszym mieście piłka nożna jest potrzebna. Szkoda,że nie można utrzymać poziomu 3- ligowego. Dla mnie jako piłkarza, który gra od 12 lat jest to po prostu dramat. Jestem wychowankiem Włocłavii, kibicuję  tej drużynie i mam nadzieję,że już niedługo wrócą stare dobre piłkarskie czasy.

Sławomir Karwowski Kierownik Drumet: druetSkończyliśmy na 5 miejscu , nie ukrywam że troszeczkę pozostał niedosyt , bo na papierze wyglądało  inaczej-  wymagania od niektórych zawodników były troszkę większe. Z przebiegu całej ligi jesteśmy bardzo zadowoleni.Wielkie podziękowania dla organizatora , bardzo trafna inicjatywa i oby w przyszłości było jak najwięcej takich imprez sportowych

Marcin Misterski MS -BUD Włocławek: msbudZakończyliśmy na 3 miejscu.Założenie zawsze jest na pierwsze miejsce. Poziom uważam,że był wysoki , jesteśmy wszyscy zadowoleni.

Rober Złowodzki  Geberit: geberitZakończyliśmy rozgrywki na 7 miejscu.Wszystko było super zorganizowane. Były drużyny, które odstawały trochę od poziomu, ale i były bardzo wyrównane mecze.

blkedwajeberit oldbojoldbojt1tctstsr 2saniko drużynasaniko czarnyRedaktor Naczelna -Kinga Maślanka