W Baczyńskim „Uczą się z Anwilem”!

W ramach konkursu grantowego” Uczę się z Anwil” młodzież ZS nr 4 im.  K.K. Baczyńskiego ma możliwość poznania i pracy techniką chemii w małej skali.

ZOBACZ FOTORELACJĘ

Wykonywanie doświadczeń „Techniką chemii w małej skali” polega na pracy  z niewielkimi ilościami substancji, co zwiększa bezpieczeństwo eksperymentu, zmniejsza czas jego przeprowadzenia i umożliwia dokładniejsze omówienie.

Innowacyjna technika Small – Scale Chemistry  pozwala na nowoczesne, przejrzyste, całościowe, przyjazne i aktywizujące  podejście do doświadczalnej strony nauczania przedmiotów przyrodniczych.

W ostatnim czasie odwiedzili nas uczniowie SP nr 20, wybraliśmy się także do najmłodszych – przedszkolaków z Przedszkola Publicznego nr 26. Ważne jest, aby już w najmłodszych zaszczepić chęć eksperymentowania i  badania otaczającego świata. Zajęcia nasze spotykają się z fantastycznym  odbiorem dzieci, co motywuje nas do dalszej pracy i daje dużo  satysfakcji.

ZOBACZ FOTORELACJĘ

W najbliższym czasie będziemy prowadzić zajęcia warsztatowo-pokazowe sfinansowane z funduszu konkursu grantowego „Uczę się z Anwil” dla:

  • dzieci z Przedszkola Publicznego nr 32
  • uczniów Szkoły Podstawowej nr 20

*źródło: Zespół Szkół nr 4 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

Wpis: Kinga Aneta Sroczyńska